sobota, 23 marca 2013

Cracow Fashion Awards 2013

 

  Pokaz był świetny, nie sposób było oderwać wzroku od niektórych kolekcji, dlatego przesyłam  wam kilka zdjęć kreacji, które przykuły moją uwagę oraz te, których nie mogłam zobaczyć w większości na żywo,ponieważ jako wolontariusz wypełniałam swoje obowiązki.
  Poza pokazem, miałam okazje spotkać osobiście Panią Dorotę Wróblewską i zamienić z nią kilka słów. Na pokazie znalazły się także inne znane osobistości m.in Ewa Jagielska- Żak, Anna Jatczak, Ilona Kanclerz, Jerzy Antkowiak, Michał Zaczyński, Krystyna Mazurówna i Monika Onoszko. To oni właśnie mieli za zadanie  oceniać wszystkie kolekcje wykonane przez młodych projektantów, absolwentów Szkoły artystycznego Projektowania Ubioru.Po zakończeniu III części pokazu i naradzie rada mediów przyznała tytuł Kolekcji Roku oraz statuetkę SAPU Michałowi Wójciakowi -MALKONTENT czyli kolekcji damsko-męskiej, która była  inspirowana  motywem przemijania. Gratuluje wygranej !
  Największe wrażenie wywarła na mnie jednak kolekcja 26 SOUTH STREET inspirowana starożytnym Egiptem oraz współczesnym Londynem, którą stworzył Jakub Bronk. Najbardziej spodobały mi się jej ciekawe elementy na koszulach i bluzkach, z chęcią nosiłabym takie na co dzień (must have) . Miejmy nadzieję, że niedługo takie motywy znajdą się w sklepach. 
   Mogłabym wam długo jeszcze opowiadać o tym sobotnim wydarzeniu, ale pokrótce powiem tylko, że Cracow Fashion Awards 2013 wywarł na mnie  wielkie wrażenie i nie mogę się doczekać pójścia na większe tego typu okoliczności, a może teraz Londyn? W każdym razie za rok powtórka, Cracow Fashion Awards z nowymi porojektami, zapraszam ! 
                                                                                                                                  
                                                                                                                                          Magdalena

 

Michał Wójciak 


                                                Malgorzata Siwiec- Polikowska                                                          Natalia Woźniak                   

                   
                                                 

                     Kwiatosława Depret
              
                                                                                                                                ♥

                                                                   
                                                      26 SOUTH STREET

Zdjęcia zostały wykonane przez Quattro Studio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz